Co je to Santaluisa, proč tu je a jak vznikla

Společnost Santaluisa vzešla z mého osobního zájmu o kvalitní doutníky. Když jsem se před více než osmi lety začal o doutníky zajímat, spolupracoval jsem s řadou firem, které je do České republiky dovážely. Tato spolupráce neprobíhala vždy podle mých představ a nakonec jsem nevyhnutelně dospěl ke zjištění, že jediná cesta vpřed je založení vlastní společnosti. A tak se dne 20. 4. 2014 narodila Santaluisa, s.r.o.

Cílem společnosti, je nabídnout Vám špičkové doutníky, příslušenství a služby za zajímavé ceny. Láska k doutníkům jako takovým, osobní přístup k zákazníkovi, k jeho ryze individuální chuti a potřebám je hlavním krédem a mottem mým i všech v Santaluise.

Kouření doutníku je prožitková záležitost a správný výběr a informace mohou tento požitek znásobit. Proto pořádáme pravidelné řízené degustace doutníků. Lze je uskutečnit i v prostředí, které si vybere klient sám, a to například jako akci pro obchodní partnery nebo jako doprovodný program při soukromých i firemních příležitostech.

Specializujeme se na velmi kvalitní doutníky, které buď nejsou v nabídce jiných dovozců, nebo na doutníky, které se na trhu v ČR objevovaly a pak zmizely, případně které jsou nabízeny za ceny, které považujeme za absurdní. Nespíme na vavřínech a neustále sortiment dováženého zboží rozšiřujeme.

Věřím, že Vás nabídka zaujme a uspokojí nejen začátečníky, ale i zkušené a velmi náročné milovníky kvalitních doutníků a příslušenství.

Nabízíme také možnost převzít starost o Váš firemní nebo soukromý humidor, pokud nemáte chuť a čas se o něj starat sami. Nebo Vás naučíme, jak to udělat, aby doutníky v něm dostaly tu nejlepší péči a Váš požitek z nich byl co nejlepší.

Luigi Cosentino a tým Santaluisa, s.r.o.

©2023 Santaluisa, s.r.o.   |   doutníky a příslušenství   |   +420 725 809 807   |   info@santaluisa.cz