Co je to Santaluisa

 

Záležitosti o ochraně soukromí, ale to může být matoucí. Tato stránka vysvětluje náš přístup k ochraně soukromí na našich webových stránkách a jak to ovlivňuje vás.

 

Krátká verze

 

Sbíráme anonymní statistiky o vaší návštěvě, jako které z našich stránek jste si prohlédli. Některé třetí strany, jako je Facebook a Twitter, mohou vědět, že jste navštívili tuto webovou stránku, pokud používáte jejich služby. Nemůžeme je ovládat, ale nevěříme, že toto poznání představuje pro vás nějakou hrozbu. Pokud se s námi zaregistrujete, věnujeme velkou pozornost tomu, aby vaše informace byly v bezpečí a my nikdy s ní nebudeme sdílet bez vašeho výslovného svolení. Nikdy nesdílíme vaše údaje se třetími stranami, s výjimkou toho, abychom nám pomohli poskytovat vlastní služby. To jsou jen klíčové body. Pokud potřebujete detail, pokračujte v čtení.

 

Měření návštěvníků

 

Měřeme návštěvníky na našich webových stránkách pomocí služby Google Analytics. Zaznamenává, jaké stránky zobrazujete na našich stránkách, jak jste přišli na naše stránky a jaké jsou základní informace o vašem počítači. Všechny tyto informace jsou anonymní - takže nevíme, kdo jste; jen že někdo navštívil naše stránky. Informace, které shromažďujeme z analýzy, nám pomáhají pochopit, které části našich stránek se daří dobře, jak lidé přicházejí na naše stránky a tak dále. Stejně jako většina webových stránek používáme tyto informace k tomu, abychom naše webové stránky lépe. Další informace o službě Google Analytics můžete získat nebo se odhlásit, pokud si přejete.

 

Aktualizace těchto zásad

 

Tyto zásady ochrany osobních údajů můžeme aktualizovat z času na čas, zejména pokud se mění technologie. Tuto stránku můžete vždy zkontrolovat nejnovější verzi. Můžeme vás rovněž upozornit na změny v našich zásadách ochrany osobních údajů e-mailem.

 

Nějaké otázky?

 

Máte-li jakékoli dotazy týkající se těchto zásad ochrany soukromí nebo osobních údajů, napište nám prosím na e-mail info@santaluisa.cz nebo poštou na adresu Santaluisa, s.r.o., Kaprova 42/14, 110 00 Praha 1, Česká republika.

 

© Santaluisa, s.r.o., 2020. Všechna práva vyhrazena. Společnost Santaluisa je registrovaná v České republice (C 223236 vedená u Městského soudu v Praze). IČ: 02750651

©2023 Santaluisa, s.r.o.